cheapest online indian pharmacy for prednisone or generic buy Prednisone with american express prednisone online no prescription fed x purchase cheap prescription prednisone buy Prednisone free consultation Buy Propecia canadian online pharmacy priligy priligy shipment to albania purchase Doxycycline doxycycline hyclate can you buy tramadol online buy Prednisone pay cod generic prednisone canada prednisone c.o.d. buy ventolin inhaler antibiotics guide ventolin inhaler coupons buy tramadol online no prescription cod antibiotics effects prednisone on line buy ventolin online usa prescribing prednisone tablets australia buy online zithromax

Popkulturystyka

cassandra-150
CASSANDRA WILSON I FILOZOFIA DELTY

Jest fascynującą wokalistką i fascynującą kobietą. A także świetnym rozmówcą. Utrzymuje na przykład, że nie ma czegoś takiego jak rasa. A przecież każde jej nagranie jest czarne jak Afryka, niezgłębione jak Delta.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

Tom_Jones_twarz_small
TOM JONES – SEKS, GŁOS I TYTUŁ SZLACHECKI

Doktor Faust mógłby się uczyć od Toma Jonesa. Brytyjski piosenkarz posiadł życiową mądrość godną Walijczyka i lekceważy upływający czas. Nagrywa wyłącznie z młodymi – w styczniu wydal album „24 Hours”.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

Youssou_100
YOUSSOU N’DOUR – NAJWAŻNIEJSZY GŁOS AFRYKI

Genialny wokalista z Senegalu – jego śpiewem fascynują się Peter Gabriel i Sting – znalazł się w 2007 roku na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi świata” magazynu Time. Spotkałem się z nim w Paryżu.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

Bartol_small
CECILIA BARTOLI I GŁOSY KASTRATÓW

Wielka włoska śpiewaczka dokonała niemożliwego. Po raz pierwszy w dziejach wykonała i nagrała muzykę pisaną w XVIII wieku dla kastratów. Jej niezwykły album – „Sacrificium” – oznacza przełom w wokalistyce.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

moonwalk1
Wielkie pożegnanie roku 2009:
MICHAEL JACKSON – NARCYSTYCZNA SAMOTNOŚĆ PIOTRUSIA PANA

Mieszkałem w USA, kiedy w 1982 roku ukazał się album „Thriller”. Za mojego życia żadna premiera płytowa nie stała się podobną sensacją.

Więcej…

Popkulturystyka - Pożegnania...

Strona 6 z 6

6
następna
ostatnia
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości