cheapest online indian pharmacy for prednisone or generic buy Prednisone with american express prednisone online no prescription fed x purchase cheap prescription prednisone buy Prednisone free consultation Buy Propecia canadian online pharmacy priligy priligy shipment to albania purchase Doxycycline doxycycline hyclate can you buy tramadol online buy Prednisone pay cod generic prednisone canada prednisone c.o.d. buy ventolin inhaler antibiotics guide ventolin inhaler coupons buy tramadol online no prescription cod antibiotics effects prednisone on line buy ventolin online usa prescribing prednisone tablets australia buy online zithromax

Wywiady z artystami

z_DWJCleese_small
Wywiad to taka ulotna forma. Jedna rozmowa. Jednorazowa publikacja.
A bywa, że w odstę™pie kilku dni rozmawiam z Cecilią… Bartoli, Dianą Krall i Norah Jones.
Może warto utrwalić‡ niektóre z tych rozmów?

Morcheeba_SMALL
MORCHEEBA – SAMOTNOŚĆ W SIECI NIE JEST ZŁA

Dwóch braci. Kilka wokalistek. Ponad sześć milionów sprzedanych płyt. Depresja, która okazała się ceną sukcesu. I odrodzenie przez Internet. Ross Godfrey odmalowuje wizję muzyki przyszłości, w której tradycyjne zespołowe interakcje nie będą obowiązywać. Przerażające? Niekoniecznie.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

garbarek_2_SMALL
JAN GARBAREK – KRAJOBRAZ NIE MA ZNACZENIA

Nasze wyobrażenie o Skandynawii narzuca stereotyp „surowego piękna”. Muzyka Jana Garbarka jest jednocześnie i surowa i piękna, lecz norweski saksofonista upiera się, że wypływa ona wyłącznie z wnętrza. Zważywszy na rozległość inspiracji, jego wnętrze mieści w sobie kawał świata.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

cassandra-150
CASSANDRA WILSON I FILOZOFIA DELTY

Jest fascynującą wokalistką i fascynującą kobietą. A także świetnym rozmówcą. Utrzymuje na przykład, że nie ma czegoś takiego jak rasa. A przecież każde jej nagranie jest czarne jak Afryka, niezgłębione jak Delta.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

DorM100
DOROTA MIŚKIEWICZ – „CAMINHO” TO PO PROSTU DROGA

Dzieci muzyków, które są muzykami, to nic nowego. Ale Dorota Miśkiewicz ma ojca muzyka, brata muzyka, nawet mama, która prowadzi impresariat, jest z wykształcenia muzykiem. Doszedł do tego narzeczony – też muzyk. Wokalistka wydała wreszcie płytę, na miarę swojego talentu: „Caminho”.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

Youssou_100
YOUSSOU N’DOUR – NAJWAŻNIEJSZY GŁOS AFRYKI

Genialny wokalista z Senegalu – jego śpiewem fascynują się Peter Gabriel i Sting – znalazł się w 2007 roku na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi świata” magazynu Time. Spotkałem się z nim w Paryżu.

Więcej…

Popkulturystyka - Wywiady z artystami

Więcej artykułów…

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości